Autentificare
User:
Pass:
Inregistrare | Login
Newsletter
e-mail'ul dumneavoastra
| Inregistreaza
Inregistreaza-te la newsletter
wwwoteaza
Ce ar trebui să facă PSD în privinţa senatorului Cătălin Voicu?
Să îi retragă sprijinul politic
Să îl excludă din partid
Nu ştiu/ Nu mă interesează
Voteaza| Rezultate
Arhiva
L M M J V S D
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Alege luna si anul
Martie
2010
Actualitate
Andrei Gheorghe, implicat într-un accident rutier
 
Miercuri, 10 Februarie 2010
Şeful Departamentului de comunicare din Ministerul Finanţelor, Andrei Gheorghe a fost implicat, aseară, într-un accident rutier uşor în zona Pieţei Presei Libere. Nimeni nu a fost rănit, scrie Mediafax.

"Am fost surprins de frâna intempestivă a partenerului de trafic din faţa mea şi l-am lovit uşor în spate", a declarat Andrei Gheorghe, care a adăugat că accidentul a fost unul "uşor" şi s-a petrecut în jurul orei 18:45.

A refuzat să meargă la IML

Realizatorul tv a fost pus să sufle în fiolă de agenţii de poliţie, iar rezultatul a fost negativ. Andrei Gheorghe nu consumase băuturi alcoolice. Chiar şi aşa, el a refuzat să meargă la Institutul pentru Medicină Legală pentru a i se recolta probe de sânge: "Refuz să merg la IML. Puteţi să mă arestaţi. Am suflat în toate fiolele. Nu aveţi dreptul moral şi etic să înfigeţi ace în mine", le-a spus Gheorghe poliţiştilor.

Andrei Gheorghe a rămas fără permisul de conducere, potrivit Realitatea TV.



 
Articole din aceeasi categorie:
Metrorex propune: cu bicicleta în metrou
Mii de joburi pentru români în străinătate
Neculaie a pierdut uzina Roman
Calea Griviţei, temporar închisă
Asasinul din Siret, reţinut
„Noua” educaţie, discutată până în aprilie
Primăria Capitalei se mută pe Splaiul Independenţei
Greva de la metrou, anulată
Asigurarea caselor devine obligatorie de la 1 iulie
Două din trei maşini din trafic au probleme
[vezi toate]
Comentarii | Spune-ti parerea
  1. iarba fiarelor

    de Ministerul Economiei(Vizitator), miercuri, 10 februarie 2010 - 07:09

    I s-a refuzat categoric prelevarea de probe pentru analizele de laborator privind consumul de substante halucinogene.

  2. Drogatii au ajuns sa conduca Romania!

    de San, miercuri, 10 februarie 2010 - 08:11

    Era ora 18,45, sigur era "high"... Astia-s oamenii PDL-ului!

    1. Slow down, bitch...

      de baronul(Vizitator), miercuri, 10 februarie 2010 - 09:06

      Asta conducea masina, nu Romania. Stapanii tai din psd ti-au dat si tie ceva firimituri cat au fost la putere de esti asa excitat?

  3. cita inversunare,cita ura?!

    de amfetamina (Vizitator), miercuri, 10 februarie 2010 - 09:02

    Ce repede abdicam de la principiul legii in favoarea unor reactii umoraleNu prea vad ce anume te poate atrage da nea Cheorghe asta ,imaginea finantelor publice,dar una este sa-ti displaca personajul si cu totul alta este respectarea legii si mediatizarea exceziva a unui caz banal.Prezentatoarele de stiri intra-n panica ,atunci cind constata ca "stirea" ,nu este de fapt o stire Mirosul de singe ,stirneste imaginatia,cind de fapt este vorba de o simpla vopsea de par,Nu cred sa ne facem bine vreodata.Este foarte posibil ca nea Gheorghe asta sa fie consumator de droguri ,dar dupa cit inteleg in cazul de fata discutam de altceva Am urmarit aseara reactia unui jurnalist ,care era profund nefericit ca este vorba doar de o tamponare si regretul acestuia ca nea Gheorghe n-a fost saltat pe loc.Nu asa se judeca un om in felul acesta ,fie el si nea Gheorghe .

    1. nu e d-asta

      de nea Gogu ingineru, miercuri, 10 februarie 2010 - 09:44

      dar mi-e ca intr-o buna zi o sa-mi calculeze impozitu una ca simona senzual.

  4. Creten conselier

    de Ministeru(Vizitator), miercuri, 10 februarie 2010 - 10:39

    Sau conselier creten.Ma tem ca e totuna pentru etapa aceasta .Dar dezastruos.


Utile
Bucuresti
Iasi
Constanta
Timisoara
Cluj
 
 
                             
Acasa |  Copyright |  Termeni si conditii |  Contact |  Publicitate |  Ringier Romania |  Regulament Forum