Andrei Gheorghe a rămas fără permisul de conducere, potrivit Realitatea TV.
Miercuri, 10 Februarie 2010. 0 vizualizări, 6 comentarii, 0 voturi
Andrei Gheorghe, implicat într-un accident rutier
Şeful Departamentului de comunicare din Ministerul Finanţelor, Andrei Gheorghe a fost implicat, aseară, într-un accident rutier uşor în zona Pieţei Presei Libere. Nimeni nu a fost rănit, scrie Mediafax.
"Am fost surprins de frâna intempestivă a partenerului de trafic din faţa mea şi l-am lovit uşor în spate", a declarat Andrei Gheorghe, care a adăugat că accidentul a fost unul "uşor" şi s-a petrecut în jurul orei 18:45.
A refuzat să meargă la IML
Realizatorul tv a fost pus să sufle în fiolă de agenţii de poliţie, iar rezultatul a fost negativ. Andrei Gheorghe nu consumase băuturi alcoolice. Chiar şi aşa, el a refuzat să meargă la Institutul pentru Medicină Legală pentru a i se recolta probe de sânge: "Refuz să merg la IML. Puteţi să mă arestaţi. Am suflat în toate fiolele. Nu aveţi dreptul moral şi etic să înfigeţi ace în mine", le-a spus Gheorghe poliţiştilor.
- Recomandă
- Dimensiune text
- Tipareste
- Comenteaza
- Conversie PDF
Trimite pe:







Spune-ţi părerea!
Nici un mesaj postat până acum