ȘOCANT. Un profesor pedofil s-a filmat în timp ce VIOLA ELEVE DE 6 ANI chiar în sala de clasă

Autor: Cristina Lica

Un profesor din Marea Britanie a declanșat un scandal de proporții în învățământul britanic. El a fost condamnat la închisoare pe viață după ce a abuzat sexual cinci dintre elevele sale de doar 6 ani chiar în sala de clasă și a filmat momentele.

Profesorii de la „Hillside First School” sunt scandalizați de faptele colegului lor pedofil în vârstă de 51 de ani. Mai grav este că , în ciuda avertismentele primite în ultimii 15 ani la adresa comportamentului profesorului, conducerea școlii nu a luat nicio măsură împotriva lui Nigel Leat, relatează dailymail.co.uk.

Violatorul a fost arestat în urmă cu două luni după ce una din victimele sale i-a povestit mamei că a fost abuzată sexual zi de zi, timp de două luni. Profesorul Nigel Leat a fost condamnat la închisoare pe viață și catalogat de judecători „violator în cea mai bolnăvicioasă formă”. Filmulețele cu orgiile sexuale ale acestuia arată că și-a abuzat elevele în sala de clasă, în laboratorul de informatică, iar, uneori, chiar în prezența altor elevi.

Un raport de la școala unde preda bărbatul dezvăluie vina imensă a conducerii în gestionarea abuzurilor. În ultimii 15 ani, directorul școlii primise nenumărate sesizări referitoare la comportamentul sexual al profesorului.

El a fost arestat abia după ce una din elevele abuzate i-a povestit îngrozită mamei că fusese violată de profesor zi de zi, timp de două luni. Poliția a găsit în casa unde locuia împreună cu soția sa 30.000 de poze și 21 de filmulețe compromițătoare.

Taguri:profesor, viol, pedofili

Spune-ţi părerea!

  • prof mircea romaga cimpulung moldovenesc
    28 ianuarie, 14:14. prof mircea romaga cimpulung moldovenesc

    porcul si falsul profet pedofil Mahomed s-a casatorit cu o fetita de 6 ani pe nume Aisha cum scrie si in Curanu satanei.
    Tiganii din Rromania peste 5 milioane la numar sunt musulmani in cuget si-n simtiri la origini fiind din Fakistan,osecta de cersetori inferiori subspecie de cadavre catiganul schizofrenic''mdd.guzgan mvr,demagog orwell unuls i acelasi sifilitic nespalat balega de vaca nebuna

  • Karlita  Klitorix
    28 ianuarie, 02:40. Karlita Klitorix

    Privirea lui satanica spune multe.
    II lipsesc doar coarnele !

    Bine, ca sarkozy al \"meu\" le are.

    • karla
      28 ianuarie, 14:10. karla

      SI TAT'U TIGANU PEDOFIL LE ARE IN IAD

  • £.Nostradamus*  /  Sfarsitul  \"civilizatiei\"
    28 ianuarie, 00:21. £.Nostradamus* / Sfarsitul \"civilizatiei\"

    Aceasta este \"civilizatia\" occidentala care \"democratii\" vor s-o
    impuna ca piata de desfacere in Lumea intreaga.

    Droguri, Prostitutie, Pornografie, Homosexualitate legalizata in vest
    cu drept de adoptie de copii ( ca sa fie si ei apoi homosexuali )

    Avort Criminal Legalizat, platit de state cu impozitul oamenilor.

    Filme de violente ...gen. Rambo, filme de groaza sau satanice.

    ... si Razboaie, Razboaie, Razboaie.

    Degraba se prevede ca va veni unul Mondial, mult mai teribil ( Atomic )
    ca \"civilizatia\" noastra sa se autodistruga bine.

    Ne apropiem de apocalipsa si de Timpul lui scapa cine poate.
    Amen!

    • ministru  de  cultura  francez, Pedofil !
      28 ianuarie, 01:29. ministru de cultura francez, Pedofil !

      Actualul ministru de cultura francez in guvernul
      lui sarkozy, Frederique Mitterand, homosexual,
      intr-o carte \" Mauvaise vie\" ( Viata rea )
      recunoaste ca-i homosexual, ca a facut turizm sexual, ca a platit pentru relatii sexuale cu baieteii
      in Talanda.
      ps.
      16 kg de cocaina livrate din greseala la sediul ONU, in New-York.

  • Shock Shock Horror Horror
    28 ianuarie, 00:19. Shock Shock Horror Horror

    Este mai mult decat socant si incredibil, este chiar neverosimil. De curiozitate m-am uitat in articolul din presa engleza, care detaliaza tot felul de acuzatii, dar este foarte vag in privinta celor de care a fost de fapt gasit vinovat, dar sentinta minima data este de 8 ani, ceea ce ne poate face sa credem ca nu a fost gasit vinovat de VIOL, care ar fi adus o pedeapsa mult mai mare. Se vorbeste de 'sexual assault', 'innapropriate touching', (deci nu viol) si de un numar de victime intre 4 la 30!

  • loco
    27 ianuarie, 23:58. loco

    Iara un articol confuz marca evz. A facut sex cu fetita ? Pentru ca se spune ca a abuzat-o si ca a violat-o. Care si cum ? Cum este posibil ca un individ sa violeze o fetita timp de 2 luni si sa nu se afle ?.

    Si cum este posibil ca lucrurile astea sa se intample in clasa, alti copii nu au vazut si nu au spus, alte cadre didactice nu au vazut, auzit nimic ?

    Tipul este bolnav si trebuie sa stea la rece insa vina este in mare parte a coduceri scolii, poate el nu are discernamant, dar ei cum sa stie de 15 ani de asta si sa nu faca nimic ?

  • ilinois
    27 ianuarie, 23:16. ilinois

    SOCANT. de 3 ori am intrat pe site azi sa vad care mai e treaba cu zapezile si de atatea ori am dat peste mizeria asta de articol. cred ca ma las de sportul de a ma informa de pe evz. mizeriiiiiiiiiiilor

    • BOZGAN GHEORGHE
      28 ianuarie, 13:54. BOZGAN GHEORGHE

      Care este deosebirea dintre un pedofil si un pedagog ? Pedofilul iubeste sincer copiii. Pedofilul incetineste masina intodeauna cind ttrece prin fata unei scoli.
      Dar ce va enervatia asa,in CURAN scrie ca ai voie sa faci sex cu o fetita daca a implinit 3 ani si ,evident,sa fie TIGANCA de a noastra

  • profesor mircea romaga cimpulung moldovenesc
    27 ianuarie, 19:13. profesor mircea romaga cimpulung moldovenesc

    Care este deosebirea dintre un pedofil si un pedagog ? Pedofilul iubeste sincer copiii. Pedofilul incetineste masina intodeauna cind ttrece prin fata unei scoli.
    Dar ce va enervatia asa,in Talmud scrie ca ai voie sa faci sex cu o fetita daca a implinit 3 ani si ,evident,sa nu fie evreica de a noastra

    • Codreanu.. Zelea Codreanu.  Corneliu Zelea Codreanu
      27 ianuarie, 19:16. Codreanu.. Zelea Codreanu. Corneliu Zelea Codreanu

      Sa-mi bag p....a in Talmudul vostru sfint si in steaua cu 6 colturi ,pe fondul muzical al Hatigvei,imnul vostru spurcat.
      Pai,daca presedintele Israelului a fost condamnat pentru viol ,la ce drac sa ma astept de la voi,maimute taiate imprejur

      • ff
        27 ianuarie, 21:31. ff

        Va legati de jidovi, de parca dacii er fi fost mai breji pe atunci, cand un popor venea si cucerea, cine sa-l opreasca pe atunci sa nu faca grozavii ? ONU ? Trageti si voi concluzia ca nu sunteti planete, in Insulele Fijii au existat canibali pana prin 1800, daca evreii care erau un regat cu un nivel mediu de cultura, cu se comportau aia mai barbari ? La intemeierea romei se practicau sacrificiile umane , cu timpul au fost abandonate, apoi romanii priveau peste umar popoarele care faceau sacrificii umane, nu erau chiar putine: celtii, fenicieni, germanicii, dacii, etc.

        • \"Suedezu\"
          28 ianuarie, 17:37. \"Suedezu\"

          Aici NU venii vorba de a canibalism CI de PEDOFILIE !....
          Canibalism a existat ( si existá si azi în unele cazuri...) în Ucraina (vecinii nostrii) pîná la w.w.1-lea Mondial, ba s-a facut canibalism Prin anii `70 cîn echipa de ruybi juniori ai Chile s-a prábusit cu avionul în m-tii Anzii....
          Canibalism este cu TOTUL alceva, a supravietui sau POFTELE bolnave alor ástea....

      • Citeste Silviu
        27 ianuarie, 22:56. Citeste Silviu

        Sieg Heil !!!

        • Citeste pedofile homosexual
          28 ianuarie, 13:56. Citeste pedofile homosexual

          SIEG MA.TA pe CENTURA TIGANE HANDIKAPAT cu 5 NICKURI de SCHIZOFRENIC PEDOFIL ca si pedofilul englez

      • mezinu USA
        28 ianuarie, 14:08. mezinu USA

        SA-MI bag P...A in ma.TA DE PE CENTURA CEA NESPALATA tigane imputit vierme de cadavru in descompunere si in Curanu ma.tii de tigan borat
        maimuta taiata la cerebel de sifilis ca si polonezul homosexual Zielinski zis Codreanu-zelea fiind prescurtarea de la Zielinski pis.dos.nicul
        sa-mi bag poulLa in curanu lui tat'u tigan sifilitic ca si porcul mahomed spurcatu tigan ca si tine

    • BOZGAN GHEORGHE
      27 ianuarie, 19:18. BOZGAN GHEORGHE

      ra-ti ai dracu de jidowi,ca tare v-as mai baga la cuptorul cu microunde,pedofili nenorociti

      • MEZINU USA
        28 ianuarie, 13:59. MEZINU USA

        ra-ti ai dracu de tiganii,ca tare v-as mai baga la cuptorul cu microunde,pedofili nenorociti homosexuali schizofrenici cu 5 nickuri,viermi de cadavre si subspecie de sobolani cu sifilis ereditar.
        ma.ta e mancata de subspecii de viermi ca tine la minus doi metrii

    • FF
      27 ianuarie, 21:28. FF

      Va legati de jidovi, de parca dacii er fi fost mai breji pe atunci, cand un popor venea si cucerea, cine sa-l opreasca pe atunci sa nu faca grozavii ? ONU ? Trageti si voi concluzia ca nu sunteti planete, in Insulele Fijii au existat canibali pana prin 1800, daca evreii care erau un regat cu un nivel mediu de cultura, cu se comportau aia mai barbari ? La intemeierea romei se practicau sacrificiile umane , cu timpul au fost abandonate, apoi romanii priveau peste umar popoarele care faceau sacrificii umane, nu erau chiar putine: cetii, fenicieni, germanicii, dacii, etc.

    • FF
      27 ianuarie, 21:28. FF

      Va legati de jidovi, de parca dacii er fi fost mai breji pe atunci, cand un popor venea si cucerea, cine sa-l opreasca pe atunci sa nu faca grozavii ? ONU ? Trageti si voi concluzia ca nu sunteti planete, in Insulele Fijii au existat canibali pana prin 1800, daca evreii care erau un regat cu un nivel mediu de cultura, cu se comportau aia mai barbari ? La intemeierea romei se practicau sacrificiile umane , cu timpul au fost abandonate, apoi romanii priveau peste umar popoarele care faceau sacrificii umane, nu erau chiar putine: celtii, fenicieni, germanicii, dacii, etc.

    • FF
      27 ianuarie, 21:28. FF

      Va legati de jidovi, de parca dacii er fi fost mai breji pe atunci, cand un popor venea si cucerea, cine sa-l opreasca pe atunci sa nu faca grozavii ? ONU ? Trageti si voi concluzia ca nu sunteti planete, in Insulele Fijii au existat canibali pana prin 1800, daca evreii care erau un regat cu un nivel mediu de cultura, cu se comportau aia mai barbari ? La intemeierea romei se practicau sacrificiile umane , cu timpul au fost abandonate, apoi romanii priveau peste umar popoarele care faceau sacrificii umane, nu erau chiar putine: celtii, fenicieni, germanicii, dacii, etc.

    • mezinu USA
      28 ianuarie, 13:51. mezinu USA

      Care este deosebirea dintre un pedofil si un pedagog ? Pedofilul iubeste sincer copiii. Pedofilul incetineste masina intodeauna cind ttrece prin fata unei scoli.
      Dar ce va enervatia asa,in Curan scrie ca ai voie sa faci sex cu o fetita daca a implinit 3 ani si ,evident,sa fie tiganca de a noastra
      Prorocul Mahomed a luat o fata mai batrana de 6 ani pe nume Aisha de nevasta

    • mezinu USA
      28 ianuarie, 14:01. mezinu USA

      SA-MI BAG POULLA IN MA.TA tigane imputit vierme de cadavru in descompunere si in Curanu mka.tii de tigan borat
      maimuta taiata la cerebel de sifilis ca si polonezul homosexual Zielinski zis Codreanu-zelea fiind prescurtarea de la Zielinski pis.dos.nicu

    • ZILEINNSKI POLONEZ PEDOFIL HOMOSEXUAL
      28 ianuarie, 14:10. ZILEINNSKI POLONEZ PEDOFIL HOMOSEXUAL

      SA-MI bag P...A in ma.TA DE PE CENTURA CEA NESPALATA tigane imputit vierme de cadavru in descompunere si in Curanu ma.tii de tigan borat
      maimuta taiata la cerebel de sifilis ca si polonezul homosexual Zielinski zis Codreanu-zelea fiind prescurtarea de la Zielinski pis.dos.nicul
      sa-mi bag poulLa in curanu lui tat'u tigan sifilitic ca si porcul mahomed spurcatu tigan ca si tine

  • Papitzu
    27 ianuarie, 18:55. Papitzu

    Va rog sa ma iertati ,mama m-a pus sa scriu acele prostii.A spus ca ma face fix pix ,adica ma violeaza,daca nu scriu.
    Tot ea m-a dus la profu de sport si m-a pus capra in fata lui.

  • cop
    27 ianuarie, 18:54. cop

    tratament de urgentaaaa: STREANGUL la gat,apoi aruncat la caini

  • Papitzu
    27 ianuarie, 18:39. Papitzu

    Fix pix, asta e traditie in Moldova, profu asta a ramas in urma.

    • sujepula
      27 ianuarie, 18:51. sujepula

      maninci cakat ,sigur ai fost violat de ma-ta si de profu de sport !

  • \"Suedezu\"
    27 ianuarie, 17:53. \"Suedezu\"

    Cei mai STRICATI \" oameni\" moral sînt GERMANICII !, ;englezii, s(m)uedezii, norvegienii, danezii, nemtii, olandezii, austriecii (cu \"herr Fritz\" al lor...) si TOATE popoarele germanice.
    Popoarele Crestine-Ortodoxe ( cu adevárat), au un moral RIDICAT nepiezîd contactul cu D-zeu.....si LEGILE date de EL.
    Asa-s si nordicii-Scandinavi, ca si CRETINUL ásta.

    • .
      27 ianuarie, 18:09. .

      ori esti prost, ori esti beat...

  • Dr.Barbie
    27 ianuarie, 16:49. Dr.Barbie

    Pic/Movie or it didn't happen!

  • HanNaSolo
    27 ianuarie, 14:36. HanNaSolo

    Mda, alta justitie , alt CSM, alea-alea, in alta tara din UE (dar nu din Schengen) era lasat in stare de libertate pe motiv ca nu prezinta pericol social, sau eliberat dupa 24 de ore...;-)

    • Citeste Silviu
      27 ianuarie, 16:47. Citeste Silviu

      Si cand te gandesti ca pentru niste ,,amarati\" ( a se observa ghilimelele) de cersatori noi n-am fost primiti in Schengen

      • mos Tagartza
        27 ianuarie, 20:51. mos Tagartza

        Daca tu chiar crezi asta... atunci tu esti si mai amarat.

  • :)))
    27 ianuarie, 13:45. :)))

    Credeam ca-i vorba de Pauna.

  • gigi
    27 ianuarie, 13:21. gigi

    citesc de infirmier britanic care si-a batut pacienta, de bolnav din marea britanie care mai are un an de trait din cauza ca doctorii au plimbat-o de la ana la caiafa, de profesor britanic pedofil... cu ce sunt ei mai buni ca noi?! de ce avem oare aceast complex cronic de inferioritate fata de restul europenilor, complex care ne dezbina si ne face sa ne purtam ca animalele intre romani?! nu ar trebui oare sa ne schimbam putin parerea despre noi ca natie?!

    • Titi
      27 ianuarie, 13:27. Titi

      Absolut de acord! Cu siguranta nu suntem mai rai decat alte natii si, daca incepem sa ne respectam mai mult unii pe altii, sa ne incurajam si sa ne autoeducam putem deveni mai buni, mult mai buni!
      Trebuie sa incetam a ne mai dispretui unii pe altii si sa ne respectam mai mult, sa fim mai politicosi unii cu altii si sa ne promovam mai bine, sa incurajam fiecare reusita, oricat ar fi ea de marunta. Asta fac de pilda, americanii; cei ce au vizitat America au vazut ca si acolo exista si bune si rele, ca peste tot in lume.

  • Antena3
    27 ianuarie, 13:06. Antena3

    .
    asta s-a intamplat doar din cauza lui Basescu !!!
    .
    Uaaa ! Jos Basescu !!!
    .

    • Bercea Mondialul
      27 ianuarie, 14:47. Bercea Mondialul

      Nu-l mai critica pe Basescu!

      • Bercea Localul
        27 ianuarie, 14:55. Bercea Localul

        Asa e! A fost, de fapt, vina lui Boc!

    • LABE1TV
      27 ianuarie, 14:53. LABE1TV

      Basescu nu e de vina,era una dintre fetitele abuzate!!

  • Orewell
    27 ianuarie, 13:00. Orewell

    Turisti din astia din vest ,Lumea Civilizata pedofili vin si -n Romania ,nu??
    Daca sunt americstani si Prof esori de Istorie scriu o bagatela despre Romania si scapa..la Iasi

    Americanii au Imunitate!!!!!!!!!!!!!

    • anonimul
      27 ianuarie, 13:20. anonimul

      Nu de umfla, si la noi existau pedofili pe vremea lui ceausescu si abuzuri in famile sau de catre rud, vinovata este societatea ignoranta si inconstienta. Stiu cazul profesoruli de sport de la generala care pipaia fetitele inainte de 89 si le invita sa le plimbe cu dacia. Doua prietene mi-au povestit, una cand era minora 12 ani, a fost sarutata pe gura de un adult prieten cu tatal sau, iar alta cand era mica 7-8 ani, \"un om\" tragea de ea s-o bage intr-un santier, a scapat pt. ca a vazut un vecin si a strigat la el. Imi aduc aminte cand eram copil ca un adolescent a abuzat oral de un prichindel invitand si alti copii sa le arate bravura.

      • stefan
        27 ianuarie, 13:45. stefan

        fara suparare, dar ce povestesti tu acolo e o nimica toata in comparatie cu continutul acestui articol.

        sex cu fete de 6 ani in clase/scoala in vazul tuturor si toata lumea stia de asta si 15 ani n-a miscat nimeni un deget.

      • Citeste Silviu
        27 ianuarie, 16:52. Citeste Silviu

        Siiii cu ce pedepse se alegeau cei prinsi!?!?.....

  • VLad
    27 ianuarie, 12:58. VLad

    poate taierea peni*su*lui si obligarea acestuia sa se pisee printr-un furtunel de acum incolo ar fi buna.

    • hatru
      27 ianuarie, 16:14. hatru

      Printr-un furtunel cusut in nas.

  • M.v.R.
    27 ianuarie, 12:58. M.v.R.

    De ce doar inchisoare pe viata si nu spinzurarea imediata de coa...ste?!

    • culmea
      27 ianuarie, 13:28. culmea

      stai ca-i bine.E un caz acum in Germania cu unul care a violat ani la rand minori, ani la rand.Vreo sase minori.Ce-a primit?7 ani inchisoare.Cu buna purtare si acceptul sa ia parte la terapie, scapa cu trei ani jumatate.Basca, mai are doua antecedente.

  • DOMNUL PROFESOR CRAINICEANU
    27 ianuarie, 12:56. DOMNUL PROFESOR CRAINICEANU

    cinste lui adevarat crestin si profesor iubitor.
    eu doar femei intre 10 si 15 ani lingeam si aveam relatii intime cu ele ca dupa 15 ani sunt deja femei desalate si trecute

Lasă un comentariu

 

Trimite pe:

  • Yahoo! Messenger
  • Altele