HANDBAL. CSM București S-A CALIFICAT în „sferturile” LIGII CAMPIONILOR. „Tigroaicele” au remizat cu rusoaicele de la Rostov

CSM București a încheiat la egalitate, scor 22-22, partida disputată, duminică, pe teren propriu, împotriva formației Rostov, și s-a calificat în „sferturile” Ligii Campionilor.

CSM București a obținut doar o remiză, duminică, în confruntarea cu Rostov, disputată la București, în Grupele Principale ale Ligii Campionilor. Partida s-a încheiat cu scorul de 22-22, după ce rusoaicele au condus la pauză cu 12-11. Punctul obținut le-a asigurat româncelor calificarea în sferturile de finală ale Ligii Campionilor.