Oana Roman, despre presă

Cei răi zic că e mai mult decât supraponderală. De fapt, e o fată simplă, cu studii la Sorbona și mondenă prin definiție. Nimeni n-a demonstrat că e proastă.

Citiți AICI articolul integral

 

Spune-ţi părerea!

  • bbcu
    18 aprilie, 16:40. bbcu

    urita ca magaru

  • un oarecare xyz
    17 aprilie, 21:29. un oarecare xyz

    Lăsand la o parte handicapaţii care scriu în tabloide, în mod obsesiv, acelaşi lucru (Aici sunt de acord cu Oana!)... Oana, eşti proastă, îţi garantez! Dacă n-ai fi proastă, ai avea o greutate normală, la posibilităţile tale de a face mişcare în mod plăcut! Nici urâtă cu spume nu eşti... chiar nu înţeleg de ce nu faci ceva cu greutatea ta.

  • Stefan
    17 aprilie, 08:58. Stefan

    Spuneti-mi si mie ce calitati are doamna/domnisoara de mai sus pentru a fi bagata atit de mult in seama? Cred ca o sa ma las de "rasfoitul" ziarului dvs.

  • guran vasile
    17 aprilie, 08:29. guran vasile

    Nu inteleg de ce o mediatizati atat pe vaca asta, dor pentru ca e pe jumatate alogena? Nu gasiti altceva decat aceasta boccie umflata?

Lasă un comentariu

 

Trimite pe:

  • Yahoo! Messenger
  • Altele